Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për HP HSTNN-IB0X

Kodi i produktit:
126420
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Compaq Presario CQ32, Compaq Presario CQ42, Compaq Presario CQ43, Compaq Presario CQ56, Compaq Presario CQ62, Compaq Presario CQ72, Envy 17, G42, G62, G72, Pavilion dm4-1000, Pavilion Dm4t-1000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
8 800
Kodi i prodhuesit:
PT2238
Lansuar:
20 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Bateritë e tilla kryesisht përdoren për t’i zëvendësuar bateritë e vjetra, të cilat nuk kanë kapacitet të mjaftueshëm. Kjo bateri ka një kapacitet prej 8800 mAh dhe një voltazh prej 10.8V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Compaq Presario CQ32, Compaq Presario CQ42, Compaq Presario CQ43, Compaq Presario CQ56, Compaq Presario CQ62, Compaq Presario CQ72, Envy 17, G42, G62, G72, Pavilion dm4-1000, Pavilion Dm4t-1000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
8 800
Kodi i prodhuesit:
PT2238
Lansuar:
20 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE