Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS A32-1015, 5200mAh Li-lon, 10.8V

Kodi i produktit:
158671
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
Eee PC 1015, Eee PC 1016, Eee PC 1215, Eee PC VX6
EAN:
4055655035736
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2334

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët ASUS A32-1015, ka kapacitet prej 5200mAh dhe tension prej 11.1V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem shikoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
Eee PC 1015, Eee PC 1016, Eee PC 1215, Eee PC VX6
EAN:
4055655035736
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2334
Lansuar:
17 Shtator 2014
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE