Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për laptop Dell Latitude E6120

Kodi i produktit:
176877
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude E6120
EAN:
4055655117586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2348

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të kufizuar dhe gjithmonë vjen koha kur duhet të zëvendësohet. Kështu që neve na mbetet të zgjedhim ndërmjet baterisë origjinale dhe asaj alternative, varësisht se cila është më e përballueshme për ju. Kompania Paton ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për pajisje të ndryshme. Bateria Paton për laptopë Dell Latitude E6120 është me kapacitet prej 4400 mAh dhe voltazh prej 11.1 V. Kjo bateri është në përputhshmëri me laptopët Dell Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230, Latitude E6320, Latitude E6320 XFR, Latitude E6330, Latitude E6430S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude E6120
EAN:
4055655117586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2348
Lansuar:
1 Shtator 2015
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE