Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop HP BUSINESS NTB 6720/6820, 5200mAh, 10.8V

Kodi i produktit:
191954
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
550, Compaq 510, Compaq 511, Compaq 610, Compaq 615, Compaq 6700s, Compaq 6800s, Compaq Business Notebook 6720s, Compaq Business Notebook 6720s/CT, Compaq Business Notebook 6730s, Compaq Business Note
EAN:
4055655134712
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2417

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët HP BUSINESS NTB 6720/6820, ka kapacitet prej 5200mAh dhe voltazh prej 10.8V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
550, Compaq 510, Compaq 511, Compaq 610, Compaq 615, Compaq 6700s, Compaq 6800s, Compaq Business Notebook 6720s, Compaq Business Notebook 6720s/CT, Compaq Business Notebook 6730s, Compaq Business Note
EAN:
4055655134712
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2417
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE