Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop HP Compaq 6530B, 5200 mAh Li-Ion, 11.1V

Kodi i produktit:
191935
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Compaq 6500b, Compaq 6530b, Compaq 6535b, Compaq 6700b, Compaq 6730b, Compaq 6735b, Compaq 6930p, EliteBook 6930p, EliteBook 8440p, EliteBook 8440w, EliteBook 8530w, ProBook 6400b, ProBook 6445b
EAN:
4055655134545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2400

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptop HP Compaq 6530B, ka kapacitet prej 5200mAh dhe tension prej 11.1 V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Compaq 6500b, Compaq 6530b, Compaq 6535b, Compaq 6700b, Compaq 6730b, Compaq 6735b, Compaq 6930p, EliteBook 6930p, EliteBook 8440p, EliteBook 8440w, EliteBook 8530w, ProBook 6400b, ProBook 6445b
EAN:
4055655134545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2400
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE