Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop HP ProBook 4320s, 5200mAh Li-Ion, 11.1V

Kodi i produktit:
158667
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
425, 620, 625, 4320t, ProBook 4320s, ProBook 4321s, ProBook 4325s, ProBook 4326s, ProBook 4420s, ProBook 4421s, ProBook 4425s, ProBook 4520s, ProBook 4525s
EAN:
4055655035682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2329

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për notebook-at HP ProBook 4320s, ka kapacitet prej 5200 mAh dhe tension prej 11.1 V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
425, 620, 625, 4320t, ProBook 4320s, ProBook 4321s, ProBook 4325s, ProBook 4326s, ProBook 4420s, ProBook 4421s, ProBook 4425s, ProBook 4520s, ProBook 4525s
EAN:
4055655035682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2329
Lansuar:
16 Shtator 2014
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE