Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Paton për laptop HP ProBook 6440

Kodi i produktit:
126448
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Compaq EliteBook 8530p, Compaq EliteBook 8530w, Compaq EliteBook 8540p, Compaq EliteBook 8540w, Compaq EliteBook 8730p, Compaq EliteBook 8730w, Compaq EliteBook 8740w, EliteBook 8530p, EliteBook 8530w
EAN:
4260284322311
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2242

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët HP ProBook 6440, ka kapacitet prej 4400 mAh dhe tension prej 14.8V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Compaq EliteBook 8530p, Compaq EliteBook 8530w, Compaq EliteBook 8540p, Compaq EliteBook 8540w, Compaq EliteBook 8730p, Compaq EliteBook 8730w, Compaq EliteBook 8740w, EliteBook 8530p, EliteBook 8530w
EAN:
4260284322311
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2242
Lansuar:
25 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
14,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE