Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop TOSHIBA SATELLITE M300, 5200mAh Li-Ion, 11.1V

Kodi i produktit:
191956
Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook CX/45, Dynabook CX/47, Dynabook CX/48, Dynabook MX/33, Dynabook MX/34, Dynabook MX/43, Dynabook Qosmio T550, Dynabook Qosmio T560, Dynabook SS M52, Dynabook T350, Dynabook T551, Equium U400
EAN:
4055655134699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2415

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët TOSHIBA SATELLITE M300, ka kapacitet prej 5200 mAh dhe voltazh prej 11.1V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook CX/45, Dynabook CX/47, Dynabook CX/48, Dynabook MX/33, Dynabook MX/34, Dynabook MX/43, Dynabook Qosmio T550, Dynabook Qosmio T560, Dynabook SS M52, Dynabook T350, Dynabook T551, Equium U400
EAN:
4055655134699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2415
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE