Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për laptopë HP NX6110 NTB / N6120

Kodi i produktit:
191949
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Business Notebook 6510b, Business Notebook 6515b, Business Notebook 6710b, Business Notebook 6710s, Business Notebook 6715b, Business Notebook 6910p, Business Notebook NC6100, Business Notebook NC6110
EAN:
4055655134781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2424

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët HP NX6110 NTB / N6120, ka kapacitet prej 5200 mAh dhe voltazh prej 11.1 V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Business Notebook 6510b, Business Notebook 6515b, Business Notebook 6710b, Business Notebook 6710s, Business Notebook 6715b, Business Notebook 6910p, Business Notebook NC6100, Business Notebook NC6110
EAN:
4055655134781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2424
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE