Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë HP Pavilion DV2000, 4400mAh Li-lon, 10.8V

Kodi i produktit:
126429
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
G6000, G7000, pavilion DV6800, pavilion DV6900, Pavilion dv2000, Pavilion dv2100, Pavilion dv2200, Pavilion dv2300, Pavilion dv2400, Pavilion dv2500, Pavilion dv2600, Pavilion dv2700, Pavilion dv2800t
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2027
Lansuar:
23 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët HP Pavilion DV2000 dhe ka kapacitet prej 4400 mAh. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
G6000, G7000, pavilion DV6800, pavilion DV6900, Pavilion dv2000, Pavilion dv2100, Pavilion dv2200, Pavilion dv2300, Pavilion dv2400, Pavilion dv2500, Pavilion dv2600, Pavilion dv2700, Pavilion dv2800t
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2027
Lansuar:
23 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE