Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë Lenovo ThinkPad E40 E50, 4400mAh, 10.8V

Kodi i produktit:
126483
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad E40, ThinkPad E50, Thinkpad Edge 0578-48B, ThinkPad Edge 14, ThinkPad Edge 15, Thinkpad edge E420, ThinkPad Edge E520, ThinkPad L410, ThinkPad L412, ThinkPad L420, ThinkPad L421, ThinkPad L51
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2250
Lansuar:
26 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët Lenovo ThinkPad E40 E50, ka kapacitet prej 4400 mAh dhe tension prej 10.8 V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad E40, ThinkPad E50, Thinkpad Edge 0578-48B, ThinkPad Edge 14, ThinkPad Edge 15, Thinkpad edge E420, ThinkPad Edge E520, ThinkPad L410, ThinkPad L412, ThinkPad L420, ThinkPad L421, ThinkPad L51
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2250
Lansuar:
26 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE