Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë ASUS A32-1015, 4400mAh, 10.8V

Kodi i produktit:
126331
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
Eee PC 1015, Eee PC 1016, Eee PC 1215, Eee PC VX6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2196
Lansuar:
16 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet elektronike si laptopët janë pjesë përbërëse dhe mëse e domosdoshme e përditshmërisë. Si pajisje e bartshme ka nevojë për energji të cilën e merr nga bateria. Në këtë rast kemi të bëjmë me bateri litium-ion me voltazh prej 10.8 V dhe përafësisht 4400 mAh. Bateria alternative Patona është e dizajnuar për serinë e serinë Asus Eee PC 1015. Modelet e përshtatshme: Eee PC 1015, Eee PC 1016, Eee PC 1215, Eee PC VX6. Bateria Patona zëvendësojnë këto lloj të baterive 90-OA001B2300Q, 90-OA001B2500Q, XB29OABT00000Q, 90-A31-1015, A32-1015, AL31-1015, PL32-1015.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
Eee PC 1015, Eee PC 1016, Eee PC 1215, Eee PC VX6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2196
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE