Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop HP Pavilion 15, 2200mAh, Li-Ion, 14.4V

Kodi i produktit:
193635
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Chromebook 14, Chromebook 15, Chromebook M4, Pavilion 14, Pavilion 15, Pavilion TouchSmart 14, Pavilion TouchSmart 15, Pavilion TouchSmart 242, Sleekbook 14, Sleekbook 15
EAN:
4055655134415
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 200
Kodi i prodhuesit:
PT2384

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Bateritë e tilla kryesisht përdoren për t’i zëvendësuar bateritë e vjetra, të cilat nuk kanë kapacitet të mjaftueshëm. Kjo bateri ka një kapacitet prej 2200 mAh dhe një voltazh prej 14.4V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Chromebook 14, Chromebook 15, Chromebook M4, Pavilion 14, Pavilion 15, Pavilion TouchSmart 14, Pavilion TouchSmart 15, Pavilion TouchSmart 242, Sleekbook 14, Sleekbook 15
EAN:
4055655134415
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 200
Kodi i prodhuesit:
PT2384
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
14,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE