Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Paton për notebook LENOVO L440

Kodi i produktit:
191940
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad L440, ThinkPad L540, ThinkPad T440p, ThinkPad T540p, ThinkPad W540
EAN:
4055655168991
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2436

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet elektronike si notebook janë pjesë përbërëse dhe më se e domosdoshme e përditshmërisë. Si pajisje e bartshme ka nevojë për energji të cilën e merr nga bateria. Në këtë rast kemi të bëjmë me bateri litium-ioni me voltazh prej 10.8 V dhe përafësisht 4.4 Ah. Bateria është e dizajnuar për disa modele të Lenovo ThinkPad. Modelet e përshtatshme: L440, L540, T440p, T540p dhe W540. Bateritë e firmës Paton kanë garancion deri në dy vite.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad L440, ThinkPad L540, ThinkPad T440p, ThinkPad T540p, ThinkPad W540
EAN:
4055655168991
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2436
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE