Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për notebook LENOVO L440

Kodi i produktit:
191940
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad L440, ThinkPad L540, ThinkPad T440p, ThinkPad T540p, ThinkPad W540
EAN:
4055655168991
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2436

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet elektronike si notebook janë pjesë përbërëse dhe më se e domosdoshme e përditshmërisë. Si pajisje e bartshme ka nevojë për energji të cilën e merr nga bateria. Në këtë rast kemi të bëjmë me bateri litium-ioni me voltazh prej 10.8 V dhe përafësisht 4.4 Ah. Bateria është e dizajnuar për disa modele të Lenovo ThinkPad. Modelet e përshtatshme: L440, L540, T440p, T540p dhe W540. Bateritë e firmës Paton kanë garancion deri në dy vite.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad L440, ThinkPad L540, ThinkPad T440p, ThinkPad T540p, ThinkPad W540
EAN:
4055655168991
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2436
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE