Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për laptopë TOSHIBA PA3788, 5200mAh Li-lon, 1V

Kodi i produktit:
191958
Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook Satellite B450/B, Dynabook Satellite B451, Dynabook Satellite B452/F, Dynabook Satellite B550/B, Dynabook Satellite B551/E, Dynabook Satellite B552/F, Dynabook Satellite B650/B, Dynabook Sate
EAN:
4055655134675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2413

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopë Toshiba PA3788, ka kapacitet prej 5200 mAh dhe tension prej 11.1 V. Gjithashtu kjo bateri mbështet modelet: Satellite: B450 / B, B451, B452 / F, B550 / B, B551 / E B552 / F, B650 / B, B651, K40, K41, K45, K46, L35, L40, L41, L45, L46 , PB450CJAB75A31, PB551, Pro S500, S750 Pro, PXW / 57LW, PXW59LW Tecra A11, M11, S11.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook Satellite B450/B, Dynabook Satellite B451, Dynabook Satellite B452/F, Dynabook Satellite B550/B, Dynabook Satellite B551/E, Dynabook Satellite B552/F, Dynabook Satellite B650/B, Dynabook Sate
EAN:
4055655134675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2413
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE