Bateri Paton për notebooks TOSHIBA PA3788

Kodi i produktit:
191958
Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook Satellite B450/B, Dynabook Satellite B451, Dynabook Satellite B452/F, Dynabook Satellite B550/B, Dynabook Satellite B551/E, Dynabook Satellite B552/F, Dynabook Satellite B650/B, Dynabook Sate
EAN:
4055655134675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2413

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për notebook-at Toshiba PA3788, ka kapacitet prej 5200 mAh dhe tension prej 11.1 V. Gjithashtu kjo bateri mbështet modelet: Satellite: B450 / B, B451, B452 / F, B550 / B, B551 / E B552 / F, B650 / B, B651, K40, K41, K45, K46, L35, L40, L41, L45, L46 , PB450CJAB75A31, PB551, Pro S500, S750 Pro, PXW / 57LW, PXW59LW Tecra A11, M11, S11.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook Satellite B450/B, Dynabook Satellite B451, Dynabook Satellite B452/F, Dynabook Satellite B550/B, Dynabook Satellite B551/E, Dynabook Satellite B552/F, Dynabook Satellite B650/B, Dynabook Sate
EAN:
4055655134675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2413
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE