Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për SONY VAIO VGP-BPS22A

Kodi i produktit:
126544
Dedikuar për seritë e laptopëve Sony:
E1Z1E, EA1, EA1, EA2, EA3, EA12, EA13, EA15, EA16, EA16EC, EA17, EA18EC, EA21, EA22, EA23, EA25, EA26, EA27EC, EA28EC, EA31, EA32, EA33EN/L, EA35, EA36, EA37, EA38, EA42, EA43, EA45, EA46, EB1, EB2
EAN:
4260226328050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2198

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët Sony VAIO VPC dhe ka kapacitet prej 4400 mAh. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Sony:
E1Z1E, EA1, EA1, EA2, EA3, EA12, EA13, EA15, EA16, EA16EC, EA17, EA18EC, EA21, EA22, EA23, EA25, EA26, EA27EC, EA28EC, EA31, EA32, EA33EN/L, EA35, EA36, EA37, EA38, EA42, EA43, EA45, EA46, EB1, EB2
EAN:
4260226328050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2198
Lansuar:
26 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE