Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Toshiba Satellite C50, 4400mAh Li-Ion, 10.8V

Kodi i produktit:
177980
Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Satellite Pro C50, Satellite Pro C55, Satellite Pro C800, Satellite Pro C805, Satellite Pro C805D, Satellite Pro C840, Satellite Pro C840D, Satellite Pro C845, Satellite Pro C845D, Satellite Pro C850
EAN:
4055655118149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2352

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Bateritë e tilla kryesisht përdoren për t’i zëvendësuar bateritë e vjetra, të cilat nuk kanë kapacitet të mjaftueshëm. Kjo bateri ka një kapacitet prej 4400 mAh dhe një voltazh prej 10.8V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Satellite Pro C50, Satellite Pro C55, Satellite Pro C800, Satellite Pro C805, Satellite Pro C805D, Satellite Pro C840, Satellite Pro C840D, Satellite Pro C845, Satellite Pro C845D, Satellite Pro C850
EAN:
4055655118149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2352
Lansuar:
23 Shtator 2015
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE