Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për HP Pavilion, 4400mAh, Li-Ion, 10,8V

Kodi i produktit:
177986
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Envy 15-j000, Envy Envy 17-j000, Pavilion 14-e024TX, Pavilion 14-e028TX 14-e022TX, Pavilion 14-e031TX, Pavilion 14-e032TX, Pavilion 14-e033TX, Pavilion 14-e034TX, Pavilion 14-e035TX, Pavilion 14-e043T
EAN:
4055655118033
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2362

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të veten dhe gjithmonë vjen një kohë kur bateria duhet të ndërrohet. Ne mund të zgjedhim në mes të baterisë origjinale ose një baterie alternative që është më e lirë. Kompania Patona ofron një gamë të gjerë të baterive me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Ky model i baterisë Patona është Li-Ion bateri me një voltazh prej 10.8 V dhe kapacitet prej 4400 mAh. Kjo bateri është e përshtatshme për serinë laptop HP Pavilion 14, Pavilion 14-e024TX, E4X12PA, 14-e028TX 14-e022TX, E4X10PA, 14-e049TX, 14-e031TX, E6F63PA, 14-e035TX, E6G03PA, 14-e044TX, F2C51PA, 14- e033TX, E6F65PA, 14-e032TX, E6F64PA, 14-e043TX, F2C50PA, 14-e034TX, E6G02PA, të serisë HP Pavilion 15, 15 e027TX, E4X14PA, 15-e028TX, E4X15PA, 15-e029TX, E4X16PA, të serisë HP Pavilion 17, të serisë 17-E000, të serisë HP Envy, the Envy 15, Envy 15-j000, të serisë HP Envy 17, j000 Envy 17, HP të serisë Envy TouchSmart.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Envy 15-j000, Envy Envy 17-j000, Pavilion 14-e024TX, Pavilion 14-e028TX 14-e022TX, Pavilion 14-e031TX, Pavilion 14-e032TX, Pavilion 14-e033TX, Pavilion 14-e034TX, Pavilion 14-e035TX, Pavilion 14-e043T
EAN:
4055655118033
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2362
Lansuar:
23 Shtator 2015
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE