Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ACER ASPIRE 3810, 4400 mAh

Kodi i produktit:
126291
Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 3410, Aspire 3410G, Aspire 3810T, Aspire 3810TG, Aspire 3810TZ, Aspire 3810TZG, Aspire 3811T, Aspire 3811TG, Aspire 3811TZ, Aspire 3811TZG, Aspire 4410, Aspire 4810, Aspire 4810T, Aspire 4810TG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2167
Lansuar:
16 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 
Ju kurseni : 16.00   (32%)
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Paton ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 4400 mAh dhe tension 10.8 V. Janë të projektuara për modelet Acer Aspire, Acer TravelMate, Acer Aspire Timeline, Acer TravelMate Timeline. Bateritë janë produkte të cilësisë së lartë dhe disa pjesë të tyre janë të prodhuara nga LG dhe Samsung. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 3410, Aspire 3410G, Aspire 3810T, Aspire 3810TG, Aspire 3810TZ, Aspire 3810TZG, Aspire 3811T, Aspire 3811TG, Aspire 3811TZ, Aspire 3811TZG, Aspire 4410, Aspire 4810, Aspire 4810T, Aspire 4810TG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2167
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE