Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ACER ASPIRE 4310/4520/5735

Kodi i produktit:
126293
Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 2430, Aspire 2930, Aspire 4230, Aspire 4235, Aspire 4310, Aspire 4315, Aspire 4330, Aspire 4332, Aspire 4336, Aspire 4520, Aspire 4530, Aspire 4535, Aspire 4540, Aspire 4710, Aspire 4715
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
8 800
Kodi i prodhuesit:
PT2225
Lansuar:
16 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Paton ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 8800 mAh dhe tension 11.1 V. Janë të projektuara për modelet Acer Aspire. Bateritë janë produkte të cilësisë së lartë dhe disa pjesë të tyre janë të prodhuara nga LG dhe Samsung. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 2430, Aspire 2930, Aspire 4230, Aspire 4235, Aspire 4310, Aspire 4315, Aspire 4330, Aspire 4332, Aspire 4336, Aspire 4520, Aspire 4530, Aspire 4535, Aspire 4540, Aspire 4710, Aspire 4715
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
8 800
Kodi i prodhuesit:
PT2225
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE