Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ACER ASPIRE 5220/5920, 4400 mAh Li-Ion, 11.1V

Kodi i produktit:
126294
Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 584G32Bn, Aspire 734G32Bn, Aspire 844G32Bn, Aspire 864G32Bn, Aspire 864G64Bn, Aspire 944G64Bn, Aspire 5220, Aspire 5220G, Aspire 5230, Aspire 5235, Aspire 5300, Aspire 5310, Aspire 5315
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
Packard Bell EasyNote LJ61, Packard Bell EasyNote LJ63, Packard Bell EasyNote LJ65, Packard Bell EasyNote LJ67, Packard Bell EasyNote LJ71, Packard Bell EasyNote LJ73, Packard Bell EasyNote LJ75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2121

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Patona ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 4400 mAh dhe tension 11.1 V. Janë të projektuara për modelet: Acer Aspire, Acer eMachines, Acer Extensa, Acer TravelMate, Packard Bell EasyNote. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 584G32Bn, Aspire 734G32Bn, Aspire 844G32Bn, Aspire 864G32Bn, Aspire 864G64Bn, Aspire 944G64Bn, Aspire 5220, Aspire 5220G, Aspire 5230, Aspire 5235, Aspire 5300, Aspire 5310, Aspire 5315
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
Packard Bell EasyNote LJ61, Packard Bell EasyNote LJ63, Packard Bell EasyNote LJ65, Packard Bell EasyNote LJ67, Packard Bell EasyNote LJ71, Packard Bell EasyNote LJ73, Packard Bell EasyNote LJ75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2121
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE