Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS A31-N56, 4400mAh, Li-ion 11.1V

Kodi i produktit:
193630
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
N46V, N56D, N56V, N76V
EAN:
4055655134477
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2390

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Patona është një kompani lidere në prodhimin e baterive për kamera digjitale, telefonave të mençur apo laptopave. Bateritë janë pajisje që zakonisht dobësohen dhe kanë nevojë për zëvendësim. Patona sjellë këtë bateri alternative për laptopët ASUS. Kjo bateri ka kapacitet prej 4400mAh dhe tension prej 11.1 V. Ajo është e dizajnuar për këto modele të laptopëve: ASUS N46V, N56D, N56V, N76V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
N46V, N56D, N56V, N76V
EAN:
4055655134477
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2390
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE