Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS A32-K52, 5200mAh Li-Ion, 10.8V

Kodi i produktit:
158670
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A40, A42, A52, A62, B53, F85, F86, K42, K52, K62, N82, P42, P52, P62, P82, Pro5I, Pro8C, Pro51, Pro67, X5I, X8C, X42, X52, X67
EAN:
4055655035712
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2332

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Patona ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Kjo bateri vjen me një kapacitet prej 5200 mAh dhe tension 10.8 V. Bateria është e projektuar për disa modele të laptopave ASUS. Kjo bateri ka 6 pjesë (cells) të prodhuara nga Samsung. Për të parë përputhshmërinë e plotë me laptopët, shihni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A40, A42, A52, A62, B53, F85, F86, K42, K52, K62, N82, P42, P52, P62, P82, Pro5I, Pro8C, Pro51, Pro67, X5I, X8C, X42, X52, X67
EAN:
4055655035712
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2332
Lansuar:
16 Shtator 2014
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE