Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS A32-K53

Kodi i produktit:
158672
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A43, A53, A54, A83, K43, K53, K54, K84, P43, P53, X43, X44, X53, X53S (2011 model), X53SV (2011 model), X54, X84
EAN:
4055655035743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2335

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Patona ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 5200 mAh dhe tension 11.1 V. Janë të projektuara për disa modele të laptopëve ASUS. Bateritë janë produkte të cilësisë së lartë dhe disa pjesë të tyre janë të prodhuara nga LG dhe Samsung. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A43, A53, A54, A83, K43, K53, K54, K84, P43, P53, X43, X44, X53, X53S (2011 model), X53SV (2011 model), X54, X84
EAN:
4055655035743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2335
Lansuar:
17 Shtator 2014
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE