Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS A32-M50

Kodi i produktit:
126334
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
53JG, G50, G50E, G50T, G50VT, G51, G51J, G51JX, G51V, G51VX, G60, G60VX, L50, L50VN, M50, M50Q, M50S, M50Sa, M50Sr, M50Sv, M50Vc, M50Vm, M50Vn, M51, M51E, M51Se, M51Sn, M51Sr, M51Va, M51Vr, M60, M60J
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2170
Lansuar:
16 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Patona ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 4400 mAh dhe tension 11.1 V. Janë të projektuara për modelet e laptopëve ASUS. Kanë të prodhuara disa pjesë nga kompanitë LG dhe Samsung. Për të ditur të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
53JG, G50, G50E, G50T, G50VT, G51, G51J, G51JX, G51V, G51VX, G60, G60VX, L50, L50VN, M50, M50Q, M50S, M50Sa, M50Sr, M50Sv, M50Vc, M50Vm, M50Vn, M51, M51E, M51Se, M51Sn, M51Sr, M51Va, M51Vr, M60, M60J
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2170
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE