Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS K50IJ, 4400 mAh, 11.1V

Kodi i produktit:
126348
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
F52, F82, F83S, K6C11, K40, K50, K51, K60, K61, K70 serie, P50, P81, Pro5C, Pro5D, Pro5E, Pro5J, Pro8B, Pro8D, Pro65, Pro66, Pro79, Pro88, X5C, X5D, X5E, X5J, X8A, X8B, X8D, X65, X66, X70, X87
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2163
Lansuar:
17 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Patona janë bateri rimbushëse alternative që ofrojnë cilësi të njëjtë me bateritë origjinale. Këto bateri janë të projektuara për laptopët . Kjo bateri ka një kapacitet prej 4400 mAh dhe ofron një tension prej 11.1 V. Ky produkt është projektuar për modelet e laptopëve ASUS. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat! Këto bateri janë produkte të cilësisë lartë dhe që qëndrojnë për një kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
F52, F82, F83S, K6C11, K40, K50, K51, K60, K61, K70 serie, P50, P81, Pro5C, Pro5D, Pro5E, Pro5J, Pro8B, Pro8D, Pro65, Pro66, Pro79, Pro88, X5C, X5D, X5E, X5J, X8A, X8B, X8D, X65, X66, X70, X87
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2163
Lansuar:
17 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE