Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Dell LATITUDE D620, 6600 mAh

Kodi i produktit:
126376
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude D620, Latitude D630
EAN:
4260218595927
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 600
Kodi i prodhuesit:
PT2065

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Paton janë bateri rimbushëse alternative që ofrojnë cilësi të njëjtë me bateritë origjinale. Këto bateri janë të projektuara për laptopët Dell. Kjo bateri ka një kapacitet prej 6600 mAh dhe ofron një tension prej 11.1 V. Ky produkt është projektuar për këta modele të laptopëve: Dell Latitude D630 Dell Latitude D620. Kjo bateri ka dimensione më të mëdha se bateria origjinale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude D620, Latitude D630
EAN:
4260218595927
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 600
Kodi i prodhuesit:
PT2065
Lansuar:
17 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE