Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop HP ProBook 4730S

Kodi i produktit:
126447
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
ProBook 4730s
EAN:
4260284325589
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2277

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri për laptop Patona është bateri me formë specifike prodhuar për laptop-ët e tipit Acer. Bateria përbëhet nga materia lithium-ion me voltazhë 14.8 V dhe rezistencë 4400 mAh. Bateria është e dizajnuar për modelet e laptop-ëve HP ProBook 4730S dhe zëvendëson bateritë origjinale: 633734-151, 633807-001, HSTNN-I98C, HSTNN-I98C-7 HSTNN-IB25, HSTNN-IB2S, Pr08 and QK647AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
ProBook 4730s
EAN:
4260284325589
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2277
Lansuar:
24 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
14,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE