Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Lenovo B560, 4400mAh Li-lon, 11.1V

Kodi i produktit:
193636
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
IdeaPad B560, IdeaPad B560A, IdeaPad V560, IdeaPad V560A, IdeaPad Y460, IdeaPad Y560, IdeaPad Y560A, IdeaPad Y560DT, IdeaPad Y560G, IdeaPad Y560P
EAN:
4055655134460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2389

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Patona është një kompani lidere në prodhimin e baterive për kamera digjitale, telefonave të mençur apo laptopave. Bateritë janë pajisje që zakonisht dobësohen dhe kanë nevojë për zëvendësim. Patona sjellë këtë bateri alternative për laptopët Lenovo IdeaPad B560, B560A, V560, V560, Y460, Y460 063334U, Y460 063335U, Y460 063346U, Y460 063347U, Y460A, Y460A-IFI Y460A-ITH, Y460AT, Y460C-ITH, Y460G, Y460N, Y460N-IFI , Y460N-ITH, Y460N-PSI, Y460P-IFI, Y460P-ISE, Y460P-ITH, Y560, Y560A, Y560A-IFI Y560A-ITH, Y560DT-ISE, Y560G, Y560P-IFI, Y560P-ISE, Y560P-ITH , Y560PT-ISE. Replaces batteries: 121000916, 121000917, 121000918, 121001032, 121001033, 121001034, 57Y6440, 57Y6567, 57Y6568, L09N6D16, L09S6D16, L10L6Y01, L10N6Y01, L10S6Y01. Kjo pajisje është një bateri mjaft cilësore dhe karakterizohet me qëndrueshmëri të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
IdeaPad B560, IdeaPad B560A, IdeaPad V560, IdeaPad V560A, IdeaPad Y460, IdeaPad Y560, IdeaPad Y560A, IdeaPad Y560DT, IdeaPad Y560G, IdeaPad Y560P
EAN:
4055655134460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2389
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE