Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë ACER Aspire S3 ,3280mAh Li-Pol, 11,1V PREMIUM

Kodi i produktit:
220644
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Patona ofron një gamë të gjerë të baterive alternative me cilësi të lartë për një shumëllojshmëri të pajisjeve. Kjo bateri vjen me kapacitet 3280 mAh dhe zëvendëson baterinë origjinale të laptopëve Acer - Acer S3 951, 951-2464G24iss, 951-2464G34iss, 951-6464, 951-6646, Ultrabook 13.3 Bateria është e cilësisë së lartë, e pajisur me qeliza LG ose Samsung dhe ju ofron mbrojtjen nga mbingarkesa, vjen në llojin Litium-Polimer (Li-Pol) dhe me voltazh 11.1 V.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE