Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë LENOVO G400s, 2600mAh Li-Ion, 14,4V

Kodi i produktit:
220664
EAN:
4055655184441

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Patona ofron një gamë të gjerë të baterive alternative me cilësi të lartë për një shumëllojshmëri të pajisjeve. Kjo bateri vjen me kapacitet 2600 mAh dhe zëvendëson baterinë origjinale Lenovo, L12L4A02, L12L4E01, L12M4A02, L12M4E01, L12S4A02, L12S4E01. Bateria është e cilësisë së lartë, e pajisur me qeliza LG ose Samsung dhe ju ofron mbrojtjen nga mbingarkesa, vjen në llojin Lithium Polymer (Li-Pol) dhe me voltazh 14.4 V.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4055655184441

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE