Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për HP ProBook 4510S, 4400mAh, 14.8 V

Kodi i produktit:
126444
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
ProBook 4510s, ProBook 4515s, ProBook 4710s
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2213
Lansuar:
24 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Notebook-ët në këto ditë janë pjesë e pandarë e jetës sonë. Dhe sigurisht këto pajisje funksionojnë me bateri. Kuptohet se këto nuk mund të zgjasin përgjithmonë sepse dobësohen. Një zgjidhje e lehtë është blerja e një baterie tëre. Secili prodhues dhe notebook ka një formë dhe dizajn të veçantë prandaj ju duhet ta zgjidhni atë që përkon me pajisjen tuaj. Kjo bateri është e dizajnuar për këto pajisje: HP ProBook 4510s ProBook 4515s SérieHP SérieHP ProBook 4710s. Këto bateri ofrojnë jetëgjatësi të madhe si dhe janë të prodhuara në përputhje me standardet më të larta evropiane. Punon me 14.8 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
ProBook 4510s, ProBook 4515s, ProBook 4710s
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2213
Lansuar:
24 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
14,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE