Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Dell për laptop Dell Latitude 3100/3150/3160 / E5250 / E5450 / E5550

Kodi i produktit:
190102
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude 3100, Latitude 3150, Latitude 3160, Latitude E5250, Latitude E5450, Latitude E5550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
451-BBLJ
Lansuar:
26 Prill 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Litium-Ion Dell zgjasin më shumë se pajisjet tjera të jashtme, prandaj kjo bateri është shumë e përshtatshme për përdorues që udhëtojnë shpesh dhe nuk mund ta mbushin laptopin. Ky produkt është testuar në laboratorët e kompanisë Dell dhe vije me garancion. Kapaciteti i baterisë është 38 Wh. Kjo bateri është e përshtatshme për laptopët Dell Latitude 3100/3150/3160 / E5250 / E5450 / E5550. Tashmë nuk keni nevojë të brengoseni për jetëgjatësinë e baterisë. Me këtë bateri 3 qelizore, ju do të punoni për një kohë të gjatë, pa pasur nevojën e mbushjes së saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude 3100, Latitude 3150, Latitude 3160, Latitude E5250, Latitude E5450, Latitude E5550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
451-BBLJ
Lansuar:
26 Prill 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE