Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për laptop Paton ASUS A32-M50

Kodi i produktit:
126335
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
G50, G51, G60, L50, M50, M60, M70, N43, N53, N61, Pro62, Pro64, VX5, X55, X57, X64
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 600
Kodi i prodhuesit:
PT2230
Lansuar:
16 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Paton ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 6600 mAh dhe tension 11.1 V. Janë të projektuara për modelet: Asus G50 Series, G51 Series, G60 Series, L50 Series, M50 Series, M60 Series, M70 Series, Series N43, N53 Series N61 Series, VX5 Series, X55 Series, the X57 Series, the X64 Series, Series Pro62 dhe Pro64 Series. Bateritë janë produkte të cilësisë së lartë dhe disa pjesë të tyre janë të prodhuara nga LG dhe Samsung. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
G50, G51, G60, L50, M50, M60, M70, N43, N53, N61, Pro62, Pro64, VX5, X55, X57, X64
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 600
Kodi i prodhuesit:
PT2230
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE