Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për laptop Acer AL10A31, 4400mAh 11,1V

Kodi i produktit:
126278
Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire One 522, Aspire One 722, Aspire One AO722, Aspire One AOD255, Aspire One AOD260, Aspire One D255, Aspire One D255E, Aspire One D257, Aspire One D257E, Aspire One D260, Aspire One D260E, Aspire
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
Packard Bell Dot SE DOTSE-21G16iws
EAN:
4260226328012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Notebook-ët në këto ditë janë pjesë e pandarë e jetës sonë. Dhe sigurisht këto pajisje funksionojnë me bateri. Kuptohet se këto nuk mund të zgjasin përgjithmonë sepse dobësohen. Një zgjidhje e lehtë është blerja e një baterie të re. Secili prodhues dhe notebook ka një formë dhe dizajn të veqantë prandaj ju duhet ta zgjidhni atë që përkon me pajisjen tuaj. Kjo bateri është e dizajnuar për pajisje të Acer si: Acer Aspire One 522 Acer Aspire One 722 Acer Aspire One AO722 Series Acer Aspire One AOD255 Series Acer Aspire One AOD260 Series Acer Aspire One D255 Series Acer Aspire One D255 Acer Aspire One D257 Series Acer Aspire One D257 Series Acer Aspire One D260 Series Acer Aspire One D260 Series Acer Aspire One E100 Acer Aspire One Happy Series Acer Aspire One HAPPY2 Series Acer eMachines 355 Acer Chromebook AC700 Packard Bell Dot SE-dots 21G16iws. Punon me 11.1V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire One 522, Aspire One 722, Aspire One AO722, Aspire One AOD255, Aspire One AOD260, Aspire One D255, Aspire One D255E, Aspire One D257, Aspire One D257E, Aspire One D260, Aspire One D260E, Aspire
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
Packard Bell Dot SE DOTSE-21G16iws
EAN:
4260226328012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2197
Lansuar:
10 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE