Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS x200, 2200 mAh, 11.1V, e zezë

Kodi i produktit:
198652
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
VivoBook F200CA, VivoBook R202CA, VivoBook X200CA, VivoBook X200MA
EAN:
4055655176286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 200
Kodi i prodhuesit:
PT2460

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Laptopët në këto ditë janë pjesë e pandarë e jetës sonë. Dhe sigurisht këto pajisje funksionojnë me bateri. Kuptohet se këto nuk mund të zgjasin përgjithmonë sepse dobësohen. Një zgjidhje e lehtë është blerja e një baterie të re. Secili prodhues dhe notebook ka një formë dhe dizajn të veçantë prandaj ju duhet ta zgjidhni atë që përkon me pajisjen tuaj. Kjo bateri është e dizajnuar për pajisje të ASUS si Asus 0B110-00240100E, 1566-6868, A31LM9H, A31LMH2, A31N1302. Punon me 11.1V dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
VivoBook F200CA, VivoBook R202CA, VivoBook X200CA, VivoBook X200MA
EAN:
4055655176286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 200
Kodi i prodhuesit:
PT2460
Lansuar:
17 Shtator 2016
Lloji:
Litium-polimer (Li-pol)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE