Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri GP ReCyko + AA Ni-MH 2050mAh, 4 copë

Kodi i produktit:
122665
EAN:
4891199089190
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
2 050
Kodi i prodhuesit:
1033214073

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto bateri rimbushëse janë AA, dhe i përkasin markës GP. Këto bateri kanë përbërje elektrokimike prej metalit hibrid të nikelit NiMH. Kapaciteti i tyre është 2050 mAh, kurse voltazhi nominal është 1.2 V. Ato janë të përshtatshme për të gjitha pajisjet që kërkojnë bateri të qëndrueshme dhe cilësore si për shembull MP3 players, kamera dhe pajisje tjera të ngjashme. Avantazhi i tyre është mundësia për t'i rimbushur deri në 1000 herë. Pakoja përfshin 4 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891199089190
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
2 050
Kodi i prodhuesit:
1033214073
Lansuar:
6 Shkurt 2013
Lloji:
NiMH
Numri i pakove:
4
Prodhuesi:
GP
Tension [V]:
1,2
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE