Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Panasonic Eneloop HR6 1900 mAh + HR03 750 mAh

Kodi i produktit:
183169
Dizajnuar për:
Univerzale
EAN:
5410853052715
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto bateri mund t’i rimbushni mbi 2,100 herë, ndërsa bateritë HR6 kanë kapacitet prej 1900 mAh dhe ato HR03 prej 750 mAh. Prodhuesi i këtyre baterive thotë se bateritë e mirëmbajnë të paktën 70% të kapacitetit edhe përgjatë viteve të ardhshme. Pakoja përmban 8 bateri të tilla dhe mund të përdoren për pajisjet si dritat e dorës, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Univerzale
EAN:
5410853052715
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
1 900
Kodi i prodhuesit:
35046996
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Lloji:
AA, AAA
Numri i pakove:
8
Prodhuesi:
Panasonic

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE