Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Energizer AA/HR6 EXTREME, 2300mAh , 4 copë

Kodi i produktit:
234118
Dizajnuar për:
Telekomandë, kamerë, maus
EAN:
7638900349993
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
2300

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Energizer është një prej kompanive më të njohura në prodhimin e baterive klasike dhe atyre moderne e rimbushëse. Produktet e Energizer, tani të ndërtuara me teknologjinë PowerSeal, njihen për kualitet të lartë, qëndrueshmëri maksimale dhe përshtatshmëri me të gjitha produktet tuaja. Në këtë rast ajo sjell 4 copë bateri rimbushëse të llojit AA të përshtatur për një mori pajisjesh elektrike. Bateritë kanë kapacitet prej 2300 mAhdhe mund të rimbushen deri në 600 herë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Telekomandë, kamerë, maus
EAN:
7638900349993
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
2300
Kodi i prodhuesit:
EHR001
Lansuar:
5. 4. 2018
Lloji:
AA
Numri i pakove:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Energizerpowerpacks.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE