Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Energizer CR2016

Kodi i produktit:
234104
Dizajnuar për:
Orë, kalkulator, peshore
EAN:
7638900083002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ECR009
Lansuar:
5. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Energizer është një prej kompanive më të njohura në prodhimin e baterive klasike dhe atyre moderne e rimbushëse. Produktet e Energizer, tani të ndërtuara me teknologjinë PowerSeal, njihen për kualitet të lartë, qëndrueshmëri maksimale dhe përshtatshmëri me të gjitha produktet tuaja. Në këtë rast ajo sjell 1x bateri CR2016 të përshtatur për një orë, kalkulator dhe peshore. Bateritë janë tipit Lihium.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë, kalkulator, peshore
EAN:
7638900083002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ECR009
Lansuar:
5. 4. 2018
Lloji:
Buton, LR44
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Energizer
Ueb-i i prodhuesit:
Energizerpowerpacks.com
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE