Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri GP AAA Ni-MH 4 copë

Kodi i produktit:
131216
EAN:
4891199079078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
1032114080

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto bateri rimbushëse AAA kanë përbërje elektrokimike prej metalit hibrid të nikelit NiMH, që kanë kapacitet prej 1000 mAh, me tension nominal prej 1.2V. Ato janë të përshtatshme për të gjitha pajisjet që kërkojnë bateri të qëndrueshme dhe kualitative si për shembull MP3 player, kamera dhe pajisje tjera. Pako përfshin katër copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891199079078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
1032114080
Lansuar:
21 Qershor 2013
Lloji:
NiMH
Numri i pakove:
4
Prodhuesi:
GP
Tension [V]:
1,2
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE