Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri GP, alkaline, AAA, 10 copa

Kodi i produktit:
151359
EAN:
4891199141935
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GP24A-2VS10
Lansuar:
19 Prill 2014
Lloji:
Alkaline

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Avantazhi i baterive konvencionale është shërbimi jetëgjatë me konsum energjie më të ulët. Për shembull këto bateri gjejnë aplikim në telekomanda, orë dhe të tjera të ngjashme. Bateritë GP AAA ose LR03 janë bateri alkaline. Në këtë pako vinë 10 copa.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891199141935
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GP24A-2VS10
Lansuar:
19 Prill 2014
Lloji:
Alkaline
Numri i pakove:
10
Prodhuesi:
GP
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE