Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri VARTA 24 AAA (Big Box)

Kodi i produktit:
282190
EAN:
4008496774548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4103301124
Lansuar:
4. 3. 2020
Prodhuesi:
VARTA

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pako përmban 24 bateri alkaline AAA të disponueshme, të cilat janë bateri të zhvilluara posaçërisht për pajisje që kërkojnë aplikim fleksibil të sasive të sakta të energjisë. Këtu përfshihen lodrat, periferikë të kompjuterit, llampa etj. Këto bateri janë kompatibile me pajisje që kanë konsum të lartë të energjisë, si dhe janë të prodhuara në Gjermani.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4008496774548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4103301124
Lansuar:
4. 3. 2020
Prodhuesi:
VARTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE