Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri VARTA Longlife Power AAA, 4+4 copë

Kodi i produktit:
268223
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4903121448
Lansuar:
31. 8. 2019
Prodhuesi:
VARTA

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në kohën e pajisjeve që kërkojnë energji elektrike intenzive të tilla si kamerat, riprodhuesit (players), lodrat dhe të tjerët, konsumatorët preferojnë bateri që ofrojnë performancë shumë të fuqishme. Bateria alkaline AAA ofron performancë pa kompromis dhe jetë të gjatë. Tensioni i baterisë është 1.5 V. Një paketë përmban 8 (4+4 gratis) të tilla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4903121448
Lansuar:
31. 8. 2019
Prodhuesi:
VARTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE