Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri GP, alkaline, AA, 20 copë

Kodi i produktit:
151365
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4891199079856
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1013200210
Lansuar:
19. 4. 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto bateri alkaline të llojit AA të disponueshme me cilësi të lartë janë të dizajnuara për t’u përdorur me të gjithë elektronikën portative në shtëpi me një garanci për jetë të gjatë. Avantazhi i baterive është gjithashtu përdorimi i teknologjisë kundër rrjedhjes. Bateritë alkaline GP ofrojnë cilësi, çmim dhe qëndrueshmëri superiore në krahasim me modelet konkurruese. Bateria ofron një raport të performancës deri në 500 ditë të funksionimit të orës së alarmit ose 17 orë të funksionimit të lodrave të njohura të fëmijëve. Bateritë alkaline janë ideale për pajisjet me energji elektrike me konsum të mesëm, veçanërisht telekomandat, lodrat elektronike, pajisjet wireless për PC, elektrikët e dorës dhe radiot.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4891199079856
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1013200210
Lansuar:
19. 4. 2014
Lloji:
AA
Numri i pakove:
20
Prodhuesi:
GP
Tension V:
1.5
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE