Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri GP LR54, alkaline, (189), 1 copë

Kodi i produktit:
197599
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4891199003981
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1041018911
Lansuar:
11. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përparësitë e baterisë LR54 janë tensioni më i lartë, jetë e gjatë, kapaciteti i lartë. Ajo ofron një gamë të gjerë të aplikimeve për pajisje të tilla si orë, kalkulatorë, lojëra elektronike, telekomanda dhe më shumë. Paketa përmban 1 bateri me tension 1.5 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4891199003981
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1041018911
Lansuar:
11. 11. 2019
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
GP
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE