Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona, 4400mAh, Li-pol, 11.31V për ASUS ZenBook UX303

Kodi i produktit:
236852
Besueshmëria:
81 %
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655202749
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus ZenBook UX303, Asus ZenBook UX303L, Asus ZenBook UX303LA, Asus ZenBook UX303LB, Asus ZenBook UX303LN

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri e përshtatshme për Asus ZenBook UX303, UX303L, UX303LA, UX303LB, UX303LN. Bateria ka kapacitet prej 4400 mAh. Ajo karakterizohet me cilësi të lartë dhe ka mbrojtje të integruar nga mbingarkesa dhe mbitensioni. Zëvendëson baterinë C31N1339.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
81 %
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655202749
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus ZenBook UX303, Asus ZenBook UX303L, Asus ZenBook UX303LA, Asus ZenBook UX303LB, Asus ZenBook UX303LN
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
PT2814
Lansuar:
18. 5. 2018
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension V:
11,31

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE