Bateri PATONA për ntb ASUS P2520LA 2600mAh Li-lon 14,4V A41N1421

Kodi i produktit:
251431
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655205504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus P2430U, Asus P2520LA, Asus P2520LJ, Asus P2530U, Asus PU551LA, Asus ZX50JX4200
I përdorshëm me markat:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655205504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus P2430U, Asus P2520LA, Asus P2520LJ, Asus P2530U, Asus PU551LA, Asus ZX50JX4200
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kapaciteti [mAh]:
2 600
Kodi:
PT2823
Lansuar:
22. 12. 2018
Lloji:
Bateri
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
14.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE